08 września 2014
Planowane wyłączenia energii elektrycznej
W załączeniu przekazujemy Państwu informację o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej realizowanych przez ENEA Operator Sp. z o.o. w dniach 16 - 22 września 2014r.
Wykaz obszarów zasilanych z sieci nn przewidzianych do planowanego wyłączenia Rejon Dystrybucji Leszno
16.09.2014
08:30-15:30 gm. Poniec: Bogdanki 15-18
09:30-17:00 gm. Piaski: Stefanowo 1-3, 6-8, gospodarstwo rolne,
07:00-19:00 Osieczna: ul. 27 Stycznia 1-15 (nieparzyste), 15d, 18-23, ul. 600 Lecia 1-4, 7, OSP, ośrodek kultury, ul. Kościuszki 15-17, 19-30, 34, 36, dom handlowy, ul. Łącko 6-16 (parzyste), ul. Mała Kościelna 1-10, Osiedle 1-10, warsztat, przepompownia ścieków, ul. Leszczyńska 1-3, 19, ul. Powstańców Wielkopolskich 1, 2, 2a, 4, 6, biblioteka publiczna , Urząd Miasta i Gminy, ul. Rynek 17, ul. Śmigielska 7a, zespół rybacko wędkarski,
08:00-17:00 gm. Przemęt: Kluczewo ul. Akacjowa 26, 28, 30, stacja paliw, ul. Długa 11, 35-43 (nieparzyste), ul. Prosta, ul. Przemęcka 1, 3, 5, 6, 8-10, 12, dom rolnika, działka 140/7, ul. Siekowska działka 131/3, ul. Słoneczna 23, 25-28, 30, 32, 34, 36, 38-42, sklep,
17.09.2014
07:30-16:00 gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Kościańska 1a, 2-8, 10-26 (parzyste), szkoła, przedszkole,
08:00-10:00 gm. Gostyń: Daleszyn 1-2, 2a, 2b, 2c, 3-4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 8a, 8b, gospodarstwo rolne, ogródki działkowe,
10:00-12:00 gm. Gostyń: Daleszyn 50-80, przepompownia ścieków, boisko sportowe, szkoła, stolarstwo Poznański, Markowo 1-4,
12:00-14:00 gm. Gostyń: Daleszyn 9c, 9d, 10-14, 14a, 15-16, 16a, 16b, 16c, 16d, 17-18, 18a, 19, 19a, 20, 23, 25-29, 35-49, 45a, 51, kołodziejstwo zakład powozów konnych, przepompownia ścieków, ogródki,
08:30-11:00 gm. Krzywiń: Rąbiń, Rąbinek, Rąbiń Leśniczówka,
08:30-14:00 gm. Krzywiń: Rąbinek 1-8, działka 670/8, hydrofornia, PGR,
08:30-12:30 Kobylin: ul. Strzelecka 12 – sala,
08:00-15:30 Gostyń: ul. Hutnika 3a, 3b, sklep (drewniak), ul. Leszczyńska 1, ul. Łokietka 1, garaże, zakład fryzjerski (drewniak) ul. Przemysława II 1-7, sklep (drewniak), sklepy (przy bloku numer 6), kiosk, ul. Willowa 2,
18.09.2014
08:00-10:00 gm. Gostyń: Gostyń Stary 1-35, 61-74, 74b, przepompownia ścieków, działki 174/15, 174/17, 167/3, Daleszyn 21, 22,
10:00-12:00 gm. Gostyń: Gostyń Stary 36-60, przepompownia ścieków, działka budowlana,
07:00-10:30 Kobylin: ul. Krotoszyńska 26, 28, 30, 34, 36, 38, 42, 46, 48, 52-60, 62, 64-82 (parzyste), działka budowlana 2243/2 Stal-Kur, ul. Polna 3-15 (nieparzyste), ul. Rzemiechowska 3, 5, 6, 7,
07:00-14:00 Kobylin: ul. Krotoszyńska 57, 57a, 59, 64-82 (parzyste),
08:00-15:30 Krobia: Domachowo 1-40, 42-75, 77-79a, 82-94, 100-104, wieża RTV, kościół, probostwo, sala wiejska, rozdzielnia TP S.A., działka 167,
19.09.2014
08:00-10:00 gm. Gostyń: Dusina 12, 12a, Poznańska Stacja Hodowli Roślin,
10:00-12:00 gm. Gostyń: Malewo,
07:00-18:00 gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Graniczna 1, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Kościańska 56-70 (parzyste), 72-83, 85-97, 99-101, 105-125, 127, 129, działki 82/2, 86/9, ul. Leśna 39, 41, 43, 45, 47, 49, Stary Lubosz ul. Kościańska 1, ul. Graniczna 1, 2, 2a, 4-18 (parzyste),
22.09.2014
07:30-13:00 gm. Piaski: Strzelce Małe 1-12, 27-38,
07:30-15:30 gm. Przemęt: Barchlin ul. Szkolna 5,
08:30-15:30 gm. Piaski: Podrzecze 1-29a, 37-38a, pałac,