30 września 2014
Planowane wyłączenia energii elektrycznej
W załączeniu przekazujemy Państwu informację o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej realizowanych przez ENEA Operator Sp. z o.o. w dniach 7 - 13 października 2014r. Uwaga wyłączenia w Kościanie 13 października 2014r.
Wykaz obszarów zasilanych z sieci nn przewidzianych do planowanego wyłączenia
Rejon Dystrybucji Leszno
07.10.2014
06:30-18:00 gm. Poniec: Drzewce 16-28, 30-38, 38a, OSP,
06:30-10:00 gm. Poniec: Drzewce 1-5, 8-15, 40-50, przepompownia ścieków, gospodarstwo rolne, muszla koncertowa, hydrofornia,
07:00-15:30 gm. Kościan: Nowe Oborzyska ul. Prosta 1-26, 28-40 (parzyste), PKP, świetlica, kamieniarstwo Trawol, działki nr. 191, 100/4, 100/8, 111/3, 111/5, 107/2, 94/3, 49/1, 49/4, 48/1, ul. Słoneczna, działka nr.81/6,
07:30-15:30 gm. Piaski: Podrzecze 1-29, 29a, 37, 37a, 37b, 38, 38a, pałac, ochronka sióstr zakonnych,
08.10.2014
07:30-15:30 gm. Śmigiel: Brońsko, Księginki, Prętkowice, Skoraczewo, Nowy Białcz, Stary Białcz, Karśnice 1, 4, 6, 10, 12, 14, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 112, 114, 115, 116, 118-123, 125, 126, 130, 132, 133,
08:00-10:00 gm. Gostyń: Krajewice 100-117, 120, ogródki działkowe nr.12/16, zajazd Pod Wiwatem,
10:00-12:00 gm. Gostyń: Krajewice 55a, 55c, 70a, 71, 72, 74-79, 81-85, 87, 89, 90, 92, 93, 97-99, OSP, hydrofornia,
12:00-14:00 gm. Gostyń: Krajewice 55, 56b, 56c, 57-70,
08:00-15:30 gm. Kobylin: Górka 23,
08:00-15:30 Kobylin: ul. Czerwona Róża 1-3, 12, 15, ul. Droga Królewska 1, ul. Dworcowa 1-3, 5-8, stacja PKP, ul. Kolejowa 4, 6, 8-10, 12, 13, 17-26, 28-39, 41, plac targowy, przepompownia ścieków, chłodnictwo Piasny, działki nr. 115/11, 116/7, 214, 125/5, ul. Strzelecka 38, ul. Tulipanowa 12, 14,
07:30-13:00 Gostyń: ul. Przy Dworcu 4 a,
09.10.2014
07:30-19:00 gm. Krzywiń: Rogaczewo Małe 1-2,
07:30-13:30 Krzemieniewo: ul. Jaworowa 1, 2, ul. Świerkowa 38, 39, 41-44,
07:30-15:30 gm. Przemęt: Barchlin ul. Szkolna 5, hydrofornia,
08:00-10:00 gm. Gostyń: Osowo 1-10, świetlica przepompownia ścieków,
10:00-12:00 gm. Gostyń: Osowo 11, 13-18, 32-43, 50,
12:00-14:00 gm. Gostyń: Stężyca 1-12, 14, 16, 16a, 17-22, 24, 26, 28,
08:00-15:30 gm. Pępowo: Chwałkowo 69, Krzyżanki 23a-32, Skoraszewice 88-89,
08:00-15:30 gm. Kościan: Januszewo, Osiek,
08:00-15:30 gm. Krzywiń: Jurkowo, Jurkowo Huby,
10.10.2014
08:00-10:00 gm. Piaski: Grabonóg 70-74, przepompownia ścieków, Drogbud składnica materiałów, warsztaty, firma Marcinkowski, stacja kontroli pojazdów, Zawieja CRUZ,
10:00-12:00 gm. Piaski: Podrzecze 39, 40, stacja uzdatniania wody, gospodarstwo rolne,
07:30-15:30 gm. Włoszakowice: Boszkowo 1, 3, 5, PGR,
07:30-15:30 Gostyń: ul. Poznańska 85, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101-103, 108, 110, 112-117b, Jeeger, przepompownia ścieków,
07:30-15:30 gm. Kościan: Widziszewo ul. Lipowa 1-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, PLAST-MAT, dz. nr 171,
09:00-13:00 Poniec: ul. Drożdżyńskiego 1-3, 5-16, ul. Parkowa 2a, ul. Polna 1, 1a, ul. Szkolna 1, 1a, 2b, 3-5, 8, 9, gimnazjum, kino, szkoła podstawowa, ul. Śliwińskiego 2-6, 10, 12, 15, 16, 19-22, ul. Wolności 11, 12,
09:30-17:00 gm. Przemęt: Nowa Wieś ul. Dębowa 2, 3, ul. Przemęcka 40, 45, 45a, 49, 51, 54, 55, 60, 62, 62c, 62d, 64-66, 68,
13.10.2014
09:00-12:00 Pogorzela: ul. Borecka 2, 4, 6, 8, ul. Powstańców Wlkp. 1-14, dom kultury, ul. Szpitalna 1-2, 2a, 4-8, 10- 22 (parzyste), ul. 56 Pułku Piechoty 2, 11, 13- 23 (nieparzyste), magazyn C P N, ul. Armii Poznań 2, ul. Gostyńska 2, 3, 3a, 4, sklep Romi, ul. Kotkowiaka 1-4, 6-13, 15, 24, 25, ul. Parkowa 5, 7, szkoła podstawowa, dom nauczyciela, działki nr. 37, 36/5, pałac, ul. Rycerska 1, 3-24, 26, 28, ul. Rynek 37, 38,
11:00-13:30 Pogorzela: ul. Błonie 2, 4-6, 8-14 (parzyste), 16-20, 22-24, 26, 28-30, 32-40(parzyste), przepompownia ścieków, działka nr.1180, ul. Krobska 5, ul. Krotoszyńska 1-8, 10-16 (parzyste), ul. Rynek 1-32, UMiG, przedszkole, poczta, ul. Wałowa 1-7b, 9, 9a, 11, działka nr 1306/1,
07:00-15:30 Kościan: ul. Chłapowskiego 9, 13, 14, 15, 18, 18a, 19, 21, 23, 27, mechanika pojazdowa, PHU Lema, pokrycia dachowe, sklep meblowy, serwis ogumienia, Gaspir, mechanika pojazdowa, Augusto, salon meblowy, Sekwim, Daltrans, ul. Rolna 1-5, 7, 9, działka nr 375/2,
07:30-15:30 gm. Piaski: Bodzewko Pierwsze, Bodzewo, Łódź,
07:30-15:30 gm. Gostyń: Krajewice 1-22, 24-48, 50, sklep, Ziółkowo 1-22, Leciejewo 1, 2,