Bezpłatne dyżury ekspertów - 01.07.2019

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data zakończenia: 2019-07-01
Organizator: OWP Kościan

Spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich oraz doświadczonym trenerem biznesu/coachem Szanowni Państwo, zapraszamy w poniedziałek, 1 lipca 2019r. na bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji „Poniedziałki z ekspertem”, do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

1. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w godz. od 10.00 do 13.00

Podczas spotkania ze specjalistą ds. FE będzie można uzyskać informacje na temat m.in.:

  • rodzajów wsparcia oferowanych przez Fundusze Europejskie,
  • zasad ubiegania się o wsparcie,
  • funduszy w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020.

2. Spotkanie z Coachem w godz. od 14:00 do 16:00

Spotkania z coachem dla osób, które znalazły się na zawodowym zakręcie, znalazły na siebie nowy pomysł lub pragną, aby ich kariera nabrała tempa. Jeśli chcesz dokonać zmiany w swojej pracy, karierze, biznesie i potrzebujesz wsparcia, bo nie masz wystarczającej odwagi, wiedzy lub umiejętności i zastanawiasz się jak to zrobić - coach może Ci w tym pomóc. Coaching skupia się na teraźniejszości i przyszłości, na planowaniu i wzmacnianiu. Jest więc dla każdego, kto przechodzi przez zmianę lub czuje, że ta zmiana jest mu potrzebna.

Konsultacje są bezpłatne. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr. tel. 65 512 77 83 i 797 508 207 lub pod adresem mailowym biuro@owp.koscian.netLiczba miejsc ograniczona! 

Zapraszamy do skorzystania z porad.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie