Programy UE

Jak budować i rozwijać pewność siebie w świecie biznesu?

Miejscowość: OWP
Miejsce: Kościan
Data zakończenia: 2018-11-27
Organizator: Kościan - OWP

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dnia 27 listopada 2018r., w godz. 16:00-20:00 na warsztaty pt.: „Jak budować i rozwijać pewność siebie w świecie biznesu?” do siedziby Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro).

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zmieniłoby się w Twoim życiu, gdybyś miał większą pewność siebie? Co takiego mógłbyś osiągnąć lub zrobić gdybyś bardziej wierzył we własne siły i kompetencje? Pomyśl  jakie jeszcze nowe decyzje i działania mógłbyś podjąć w swoim życiu zawodowym, biznesowym i osobistym!

 

Ten warsztat pomoże Ci wydobyć siłę i moc, którą masz w sobie, aby zrealizować swoje cele i uzyskać to, czego chcesz od życia zawodowego i osobistego.

 

Odkryjesz lepsze sposoby zarządzania własnymi myślami i emocjami, w taki sposób, aby dawały Ci motywację do dalszych działań. Ten warsztat wyposaży Cię w narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci zbudować solidne podstawy trwałej pewności siebie.

Wcześniejsze zgłoszenie jest warunkiem koniecznym uczestniczenia w warsztatach.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 65 512 77 83 / 797 508 207 oraz na stronie www.owp.koscian.net.


Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie