Programy UE

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI W KOŚCIANIE

Miejscowość: Kościan
Miejsce: park KOK
Data rozpoczęcia: 2022-06-25
Data zakończenia: 2022-06-25
Organizator: Przestrzeń Studio Jogi w Kościanie

Międzynarodowy Dzień Jogi w towarzystwie i pod opieką ekipy Przestrzeń Studio Jogi w Kościanie, przy nieocenionej pomocy Kościańskiego Ośrodka Kultury, wsparciu Samorządu Miasta Kościana i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kościanie odbędzie się w sobotę 25 czerwca 2022 w godzinach od 16:00 – 18:00 w parku Kościańskiego Ośrodka Kultury (w razie deszczu sala KOK). Wstęp wolny.

Międzynarodowy Dzień Jogi to wydarzenie, które już wpisało się w tradycję naszego miasta. Organizujemy je co roku, z miłości do jogi i z radości dzielenia się nią.

Święto jogi obchodzone jest na całym świecie 21 czerwca. W tym roku ten dzień wypada we wtorek, więc wszystkich entuzjastów jogi zapraszamy do wspólnej praktyki w sobotę 25 czerwca 2022.

Godzina: 16:00 – 18:00, wstęp wolny
Miejsce: Park Kościańskiego Ośrodka Kultury (w razie deszczu sala KOK)

Niech ten dzień będzie przepełniony jogą.

Lekcje jogi poprowadzą nauczyciele Przestrzeń Studio Jogi. Jest to wspaniała szansa na spotkanie z jogą. Lekcje na ten dzień przygotowane są zarówno dla początkujących joginów, jak i zaawansowanych uczniów.

Każdy znajdzie coś dla siebie.
Będzie kącik do rozmowy.
Będzie miejsce jogi dla dzieci – wspólnej praktyki z rodzicem.
Będzie przestrzeń właśnie dla Ciebie – zapraszamy.


"Joga jest nieocenionym darem starożytnej tradycji Indii. Uosabia jedność ciała i umysłu, myślenia i działania, powściągliwości i spełnienia; harmonii między człowiekiem a naturą. Jest holistycznym podejściem do zdrowia i dobrego samopoczucia".
                                                                                                     Narendra Modi