Poniedziałki z ekspertem

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data zakończenia: 2018-11-26
Organizator: OWP Kościan

W ramach akcji PONIEDZIAŁKI Z EKSPERTEM zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

26 listopada 2018 r. w godz. 14.00-16.00

Porad będzie udzielała Pani Izabela Kaczmarek doradca podatkowy z Kancelarii Księgowych i Doradców Podatkowych ABACUS Sp. z o.o. w Kościanie.

Doradca będzie udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych porad prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 65 512 77 83 lub 797 508 207 lub mailowe pod adresem: biuro@owp.koscian.net.

Zapraszamy do skorzystania z porad!

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie