Programy UE

16 września 2020

Sukcesy zawodników Sany Kościan

Zawodnicy Sany Kościan wywalczyli medale na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce „Sprawni Razem”, które odbyły się we wrześniu w Bydgoszczy.

Daniel Bosy zdobył złoty medal na dystansie 5000 m oraz srebrny medal na 1500 m, natomiast Krzysztof Górczak zdobył srebrny medal na dystansie 200 m.

Sukcesy odnosi także junior Sany, Cezary Suchora, który we wrześniowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Poznaniu wywalczył 3 miejsce na dystansie 2000 m oraz uzyskał awans do finału Mistrzostw Polski.

Ponadto na Halowych Mistrzostwa Świata Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Toruniu w lutym bieżącego roku, Daniel Bossy startował jako reprezentant Polski.

Przypominamy, że klub otrzymuje na realizację zadań z zakresu sportu dotację od Gminy Miejskiej Kościan.