Szkolenie z asertywności

Miejscowość: Kościan
Miejsce: Kościan OWP
Data zakończenia: 2018-05-29
Organizator: OWP

Jeżeli chcesz nauczyć się zachowywać asertywnie serdecznie zapraszamy na warsztaty, na których zajmiemy się uprzejmą asertywnością, czyli jak umiejętnie odmawiać w taki sposób, aby inni czuli się z tym świetnie. 29 maja 2018 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro).

Warto być asertywnym żeby nauczyć się budowania nowych, pozytywnych relacji międzyludzkich. Nabrać pewności siebie w dążeniach do celu i łatwości nawiązywania kontaktu np. z klientem.
Na pierwszej części warsztatu poznasz czym jest asertywność i jej znaczenie w życiu. Zapoznasz się z różnymi typami zachowań w relacjach ludzkich i skutkami jakie przynoszą człowiekowi. Przeanalizujesz własne obszary asertywności, przećwiczysz poszczególne zachowania np. chwalenie, relacje z autorytetem, odmawianie z zastosowaniem odpowiednich technik.

Koszt to 123,00 zł brutto/os (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Warsztat organizowany jest przy współpracy z firmą DANKA (www.danka.pl, www.danka.edu.pl ).

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 25 maja 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.