Programy UE

Wyniki wyszukiwania

Wyniki 1 - 10 spośród 296 dla zapytania na sprzedaż

27 czerwca 2022

Powrót alkomatów na stacje paliw

Już od lipca wracają alkomaty na stacje paliw: Orlen ul. Śmigielska, Orlen ul. Północna, Shell ul. Gostyńska.

08 czerwca 2022

Przetarg Surzyńskiego

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza czwarty nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kościanie przy ul. Księdza Józefa Surzyńskiego.

08 czerwca 2022

Przetarg Obwodnica

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza czwarty nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościan położonej w Pelikanie.

11 maja 2022

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości ul. Bernardyńska

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza ósmy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wraz z prawem własności budynków położonych w Kościanie przy ul. Bernardyńskiej 2.

27 kwietnia 2022

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości Obwodnica

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościan położonej w Pelikanie.

27 kwietnia 2022

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości w ul. Surzyńskiego

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kościanie przy ul. Księdza Józefa Surzyńskiego.

01 kwietnia 2022

Szkolenie - Kontrola przestrzegania zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alk.

Szanowni Państwo, w trosce o ułatwienie Państwu zrozumienia przepisów prawa oraz mając na uwadze konsekwencje finansowe wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej niezgodnie z prawem zapraszamy na szkolenie „Kontrola przestrzegania zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych- prawo i praktyka” w dniu 4 kwietnia 2022 r. od godz. 10 przy ul. Bernardyńskiej 2 w Kościanie- AULA.

24 marca 2022

Kontrola przestrzegania zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Zapraszamy na szkolenie „Kontrola przestrzegania zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych- prawo i praktyka” oraz zostanie przeprowadzona kampania „Sprawdzam i chronię” w dniu 4 kwietnia 2022 r. od godz. 10 przy ul. Bernardyńskiej 2 w Kościanie- aula.

09 marca 2022

Przetarg nieruchomości gruntowe ul. Surzyńskiego

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza drugi nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kościanie przy ul. Księdza Józefa Surzyńskiego.

09 marca 2022

Przetarg na nieruchomości gruntowe przy ul. Kasprowicza

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza dziewiąty nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościan położonej w Kościanie na zapleczu ul. Jana Kasprowicza.