Międzyosiedlowy Turniej w Strzelaniu

W dniu 7 października br. w strzelnicy LOK w Kościanie odbył się, organizowany przez Radę Osiedla Jagiellońskie, Międzyosiedlowy Turniej w Strzelaniu o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Kościana.

Przybyłych uczestników przwitali Przewodniczący Rady Osiedla Karol Dobroń oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Kościana Maciej Zielonka, życząc zawodnikom dobrych wyników. W trakcie turnieju, tradycyjnie już od wielu lat, można było się posilić pyszną grochówką, ciastem, kawą i herbatą. W klasyfikacji końcowej po sportowej walce, osiedla uplasowały się na następujących pozycjach:

I miejsce  Puchar -Osiedle Wolności wystrzelało 631 pkt

II miejsce Osiedle Gen. Wł. Sikorskiego  - 590 pkt

III miejsce Osiedle Konstytucji 3-Maja - 587 pkt

IV miejsce Osiedle Piastowskie - 572 pkt

V miejsce Osiedle Śródmieście - 550 pkt

VI miejsce Osiedle Błonie - 524 pkt

VII miejsce Osiedle Wesołe Miasteczko - 521 pkt

VIII miejsce Osiedle Gurostwo - 517 pkt

IX  miejsce Osiedle Jagiellońskie - 464 pkt.

Najlepiej strzelająca kobietą okazała się Monika Gumny z Osiedla Wesołe Miasteczko, a najlepiej strzelającym mężczyzną był Kazimierz Wyrzykiewicz z Osiedla Gurostwo. Obydwoje otrzymali dyplomy, nagrody oraz puchary.

Wszystkie osiedla otrzymały dyplomy. Dekoracji oraz podsumowania turnieju dokonali Przewodniczący Rady Osiedla Karol Dobroń, Przewodniczący Rady Miejskiej Kościana Piotr Ruszkiewicz oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Kościana Maciej Zielonka.