Programy UE

Skąd czerpać moc jesienią i gdzie szukać środków na realizację planów zawodowych

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data zakończenia: 2018-11-16
Organizator: OWP Kościan

Wszystkie Panie, Kobiety, Dziewczyny zapraszamy na bezpłatne spotkanie motywacyjno-networkingowe, podczas którego dowiecie się jak radzić sobie z jesienną chandrą, ale także gdzie szukać środków na realizację swoich zawodowych planów. Skąd czerpać moc jesienią i gdzie szukać środków na realizację planów zawodowych 16 listopada 2018 r., o godz. 18.00 w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Spotkanie jest częścią cyklu Wielkie Kobiety z Małych Miast, którego pomysłodawczynią jest Jolanta Wojciechowska, trener biznesu i coach. To idea cyklicznych spotkań Kobiet, które chcą się rozwijać, wspierać w rozwoju i cieszyć swoją kobiecością. Spotkania mają na celu zarówno wymianę kontaktów, jak również warsztaty i szkolenia prowadzone przez nas same czyli kobiety, które chcą się podzielić swoją historią i wiedzą. Odbywają się w luźnej atmosferze, przy kawie...

Tym razem głównym prelegentem będzie Justyna Samol - dietetyk, bizneswoman, która opowie o tym skąd czerpać moc jesienią. Natomiast Lidia Lewandowska dyrektor Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie podpowie gdzie szukać środków na samodoskonalenie i realizację planów zawodowych. Będzie też czas na rozmowę i zebranie pomysłów na kolejne spotkania.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie uczestnictwa pod nr tel. 65 512 77 83 lub 979 508 207.

„Od wielu lat uczestniczę w spotkaniach Kobiet w innych miastach i widzę jak wspaniałe rzeczy się dzieją kiedy kobiety wspierają się nawzajem. Postanowiłam zainicjować takie spotkania w naszym mieście. Dwa odbyły się kilka miesięcy temu i były bardzo pozytywnie odebrane. To oznacza, że tego potrzebujemy. Oznacza, że tak jak kiedyś kobiety spotykały się przy wspólnym darciu pierza, prowadziły rozmowy, dzieliły swoją wiedzą i przeżyciami i tym sposobem dodawały sobie siły, tak i my dzisiaj bardzo tego potrzebujemy. Potrzebujemy wyjść z domu, poznać nowe osoby, wysłuchać lub być wysłuchaną. Potrzebujemy towarzystwa innych kobiet. Nieważne ile masz lat, czym się zajmujesz, jakie masz pasje i zainteresowania. Jesteś kobietą, która każdego dnia podejmuje wiele wyzwań pracując w domu i poza domem, zajmując się dziećmi, opiekując wnukami lub rodzicami, pracując charytatywnie lub na etacie, a może prowadzisz swoją firmę lub myślisz o jej założeniu? Jeśli tak, to te spotkania są właśnie dla Ciebie.”

Jolanta Wojciechowska

Spotkanie przewidziane jest na 2 - 2,5 godziny.