Szkolenie dla branży beauty poszerzające wiedzę produktową

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data zakończenia: 2019-02-21
Organizator: OWP Kościan

Szkolenie dla branży beauty poszerzające wiedzę produktową - 21.02.2019 Szkolenie dla branży beauty poszerzające wiedzę produktową oraz dostarczające wiedzy odnośnie składu chemicznego kosmetyków. Zapraszamy kosmetyczki, kosmetologów, pracowników salonów kosmetycznych do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie dnia 21 lutego 2019r. w godz. 09:00-13:00 na szkolenie otwarte pt.: „Znajomość składu chemicznego produktów kosmetycznych oraz potrzeb skóry jako główny aspekt współpracy z klientem”

Jak zyskać zaufanie klientów i sprawić, aby do Ciebie wrócili, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż usług/ produktów kosmetycznych? - Odpowiedzieć na potrzeby skóry!

Prawdziwe kobiece piękno to błysk w oku, uśmiech, wdzięk i elegancja. Ale zdrowa skóra dodaje blasku, dlatego warto rozumieć, jak jej potrzeby zmieniają się z wiekiem i umieć dobierać odpowiednią pielęgnację.

Odpowiedni dobór kosmetyków pielęgnacyjnych to nie lada wyzwanie, gdyż ich ogromny wybór i różnorodność może przyprawić o zawrót głowy. Jak więc odnaleźć się w tym zawiłym gąszczu kosmetyków pielęgnacyjnych? Każda skóra ma inne potrzeby, boryka się z różnymi dolegliwościami, dlatego pielęgnacja musi być ściśle dostosowana do jej potrzeb. 

Szczegółowy program szkolenia znajduje się w załączniku.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie poprowadzi: Hanna Durczak (HD MakeUp) - makijażystka, towaroznawca, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu, pielęgnacji, doboru kosmetyków, ustawodawstwa z zakresu składu chemicznego produktów kosmetycznych. Pracowała dla Paese i Douglas, w którym prowadziła Akademię Makijażu Douglas w Poznaniu.

Koszt szkolenia: 120,00 zł brutto od osoby.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lutego 2019 roku na załączonym formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net.
Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora szkolenia.

Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83 / 797 508 207.

 Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie